Sbírka na Znesnáze21 pokračuje do konce června

V době, kdy se zdá, že se vše zastavilo, zpomalilo a mnohé bude končit, zároveň mnoho vzniká, a pokračuje. Dlouho jsme zvažovali sbírku předčasně ukončit. Jsme si vědomi, že v této mimořádné době, je třeba akutně pomáhat i na mnoha dalších místech.

Přesto jsme nechali naši sbírku běžet. Nemůžeme si dovolit přijít o započatý výzkumJe třeba ho udržet, pokračovat a podpořit, protože našim dětem ubíhá čas.

Prodloužení sbírky o dalších 60 dní, sbírka pokračuje až do konce června.

Máme velikou radost, že nám dva dny před ukončením sbírky zavolali z Znesnáze21 a nabídli možnost prodloužení, které jsme moc rádi využili. Dva dny před původním ukončením jsme na 65% z cílové částky. Máme teď dalších 60 dní na dosáhnutí 100%. Mnoho dalších plánovaných akcí budeme nucení zrušit nebo přesunout na další rok. Tato sbírka je jedna z nejlepších možností, jak přesto přispět k roční cílové sumě 1mil Kč na udržení výzkumu vzácných genetických nemocí.

A proto vás žádáme o příspěvek v jakékoli výši. Každá koruna, každé sdílení, každá zmínka se počítá a může ohromně pomoci. Srdečně děkujeme všem, kteří pomáhají i v těchto dnech.

[Přímo na sbírku se dostanete kliknutím na obrázek]

Nyní není lehká doba pro nikoho z nás. A tak vám všem přejeme především pevné zdraví, mnoho sil a pozitivní mysl.

Lenka & Rado & Oli

Read more articles in this category.

All News
Aktuality z výzkumu vzácných onemocnění

Aktuality z výzkumu vzácných onemocnění

News

27.4.2021

Aliquam eu nisi elit. Pellentesque ut ullamcorper augue. Donec molestie venenatis felis, nec lacinia magna accumsan sed. Integer a dui dolor. Vivamus euismod gravida.

  Kontaktní informace:
  Adresa:

   Informace o firmě:   Sídlo firmy:   Kontaktní osoba: