Chceme, abyste o nás věděli

V říjnu letošního roku, jsme dostali možnost oslovit s naší myšlenkou a projektem ASGENT během jediného večera, přes 200 zástupců firem napříč všemi obory. Účastnili jsme se klientského dne pořádaného společnostmi DNV GL Business Assurance Czech Republic s.r.o. a DNV GL Business Assurance Slovakia s.r.o.

Tento každoroční Den DNV GL se konal v Bratislavě a u výročí 100 let vzniku Československé republiky symbolicky v duchu česko-slovenského večera. V posledních osmi letech jsem se večera účastnila jako zaměstnanec a spoluorganizátorka těchto večerů. Letos nám bylo umožněno zastupovat naší organizaci Asociace genové terapie, z.s.

Na úvod večera, během krátkého proslovu, jsme představili a popsali vznik Asociace genové terapie, a seznámili  zúčastněné s hlavním cílem organizace, a to podporou základního výzkumu potenciálně vedoucího k objevení nových možností léčby, nejen genetických chorob.

Tímto patří naše veliké díky za příležitost a podporu ředitelce Ing. Márii Lichnerové, obchodní ředitelce Mgr. Zdenke Šimkové a velmi trefné a zábavné provázení úvodem večera RNDr. Juraji Kramarovi.

Díky této podpoře šířit naši myšlenku a díky pomoci každého z Vás máme šanci dosáhnout cíle. Pro udržení projektu potřebujeme každý rok minimálně 4 mil korun. Z vlastních zdrojů to nezvládneme. Podpořte nás proto, prosím. Staňte se součástí našeho projektu.

Budeme rádi za jednorázový i pravidelný (trvalý příkaz) příspěvek na transparentní účet asociace.
Pro platbu v českých korunách: 2801468438/2010
Pro platbu v eurech: 2401468439/2010
IBAN: CZ8820100000002401468439
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1
Adresa asociace: Nuselská 513/76, 140 00 Praha 4

Předem děkujeme. Každý Oliverkův krok, který ve svém životě udělá, bude otiskem dobrého skutku každého z vás.

Přečtěte si další články z této kategorie.

Všechny články
Aktuality z výzkumu vzácných onemocnění

Aktuality z výzkumu vzácných onemocnění

Aktuality

27.4.2021

Aliquam eu nisi elit. Pellentesque ut ullamcorper augue. Donec molestie venenatis felis, nec lacinia magna accumsan sed. Integer a dui dolor. Vivamus euismod gravida.

  Kontaktní informace:




  Adresa:





   Informace o firmě:



   Sídlo firmy:



   Kontaktní osoba: